تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل SAMSUNG TV 48J6300

محصول جدید

تلویزیون  ال ای دی سامسونگ دارای کیفیت فول اچ دی

مجهز به سیستم هوشمند

قابلیت اتصال به WIFI

دارای ورودیهای HDMI و USB و RF

خروجی صدا با 2 بلندگو به توان 20W

دارای قابلیت OSD Language

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

48 اینچ
4
3
1
1
LED
FULL HD
1080*1920
16:9
2 بلندگو
20W
فرمت های رایج
باریک
بله با درخواست
2017

در تجربه تلویزیون منحنی غوطه ور شوید
با تلویزیون منحنی سامسونگ شما احساس می کنید که در وسط هیجان هستید. صفحه نمایش UHD در زاویه راست منحنی برای ارائه بهترین فاصله مشاهده برای اتاق نشیمن منحصر به فرد است و به شما امکان می دهد تا از تمامی قسمت های صفحه نمایش یکسان و متعادل مشاهده کنید.

مشاهده عمیق با Auto Depth Enhancer
تصاویر  انعطاف پذیر سامسونگ با عمق  به زندگی می پردازند. با استفاده از سطوح مختلف افزایش کنتراست به مناطق مختلف روی صفحه نمایش، سرگرمی شما بسیار جذاب است. عکسهای سینمایی، از کوه های باشکوه تا پانورامای جالب به نظر می رسد حتی بیشتر نفس گیر است.

پیشرو تلویزیون هوشمند

با استفاده از آخرین و بهترین برنامه های تقاضا برای دسترسی به خدمات مورد علاقه خود را مانند Netflix، آمازون و کل یک میزبان از برنامه های دیگر و خدمات به دست آوردن. در حالی که هنوز تلویزیون را تماشا می کنید، به راحتی محتوا را مرور کنید، برای برنامه های و فیلم های مورد علاقه خود جستجو کنید.

تماشای فیلم از USB خود
با ConnectShare Movie، به سادگی درایو USB یا هارد دیسک خود را به تلویزیون وصل کنید و بلافاصله از فیلم ها، عکس ها یا موسیقی خود لذت ببرید. در حال حاضر از محتوای مورد علاقه خود آسان و به راحتی لذت ببرید.

رنگ های پر جنب و جوش برای تصاویر بهتر
با استفاده از یک الگوریتم بهبود کیفیت تصویر پیشرفته، تقویت کننده گسترده رنگ سامسونگ به طور چشمگیری کیفیت هر تصویر را بهبود می بخشد و جزئیات پنهان را باز می کند. حالا شما می توانید رنگ ها را همانطور که مشاهده می کنید مشاهده کنید.

تجربه کامل چند رسانه ای
با استفاده از ورودی های چند رسانه ای با وضوح بالا (HDMI)، تلویزیون سامسونگ اتاق نشیمن  را به یک مرکز سرگرمی تبدیل می کند. HDMI سرعت انتقال داده های دیجیتال با کیفیت بالا را از دستگاه های چندرسانهای به تلویزیون خود انتقال می دهد.

عملکرد چهار هسته ای قدرتمند
به لطف یک پردازنده چهار هسته ای قدرتمند، تلویزیون هوشمند سامسونگ شما عملکرد پیشرفته ای را ارائه می دهد. لذت بردن از چند وظیفه سریع تر و تغییر بین محتوای و مرور وب. همچنین در هنگام تعامل با تلویزیون خود، تجربه صافتری خواهید دید.

لوازم جانبی

    مــحصولات مرتبط

    09907561131
    چگونه اعتماد کنیم