مشتریان عزیز توجه فرمایید که خرید از کالافروش نیازمند تایید قوانین زیر می باشد لطفا با دقت مطالعه نمایید.

1»اطلاعات شخصی کاربران به هیچ عنوان برای هیچ شرکت و نهادی فاش نخواهد شد مگر با رضایت کاربر و یا حکم دادگاه.

2»کالافروش تعهد می نماید تا کالاهایی که از طریق پیک شخصی برای مشتریان ارسال می کند در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان برساند.

تبصره1:به دلیل اینکه تمامی ارسالات فروشگاه از طریق زمینی می باشد این امکان وجود دارد که محصول با کمی تاخیر ارسال شود در اینگونه موارد مشتری حق هیچگونه اعتراض و درخواست بازگشت وجه را نخواهد داشت.

تبصره2:در صورتی که محصول خریداری شده موجود نباشد ارسال کالا به روزها بعد موکول میشود در این زمان مشتری تنها میتواند درخواست بازگشت وجه نماید.

3»قیمت ها و موجودی در کالا فروش هر دو روز یکبار اپدیت خواهد شد به همین خاطر احتمال تغییر قیمت بسیار کم است با این وجود این احتمال وجود دارد که قیمت ها تغییر کنند در اینگونه موارد کالافروش قبل از ارسال با مشتری هماهنگ می نماید و در صورت رضایت مشتری محصول ارسال خواهد شد در غیر این صورت مشتری حق درخواست بازگشت وجه دارد.

4»اصالت کالاها در کالافروش تضمین می شود. این فروشگاه به هیچ عنوان محصولات جعلی برای مشتریان ارسال نخواهد کرد (حتی با درخواست مشتری) پس در صورت مشاهده مشتری میتواند شکایت خود را ابتدا به کالافروش تسلیم نماید و درصورت عدم جوابگویی به مراجع ذیصلاح ارجاع دهد.

5»کالافروش موظف است کالاهای ارسالی را سالم برای مشتری ارسال نماید و در صورت وجود مشکل ان را تعویض و یا وجه دریافتی را بازگشت دهد.

تبصره1:کالاهایی که توسط پست و یا باربری ارسال میشوند به صورت استاندارد بسته بندی میشوند و ما تا حد امکان از فرستادن وسایل حساس با پست و باربری جلوگیری می کنیم اما در صورت وجود هرگونه مشکل مشتری موظف است خود پیگیر کار ها باشد و جبران خسارت را از شرکت پست و یا باربری دریافت نماید در اینگونه موارد مشتری حق هیچ نوع شکایتی از کالافروش نخواهد داشت.

تبصره2:کالا هایی که توسط پیک شخصی برای مشتریان عزیز ارسال میشود به صورت کامل در محل برای مشتری تست خواهد شد. تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله سالم بودن ان است و بعد از تحویل گرفتن مشتری حق هیچ گونه اعتراضی مبنی بر معیوب بودن کالا ندارد و مشتری باید درخواست خود را از طریق شرکت گارانتی پیگیری نماید.

تبصره3:همکاران ما تلاش خواهند کرد تا اطلاعات را به صورت دقیق در سایت وارد کنند با این حال این احتمال وجود دارد که بعضی از مشخصات اشتباه وارد شود به همین خاطر ملاک اصلی تطابق جنس سایت اصلی(زبان خارجی) برند مورد نظر می باشد.

6»واحد گارانتی جدا از فروشگاه می باشد و مشتریان بایذ درخواست های خود رای برای شرکت مربوطه ارسال نمایند.

7» كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد وکلیه عواقب ان بر عهده مشتری می باشد.

8»به دلیل وجود فروشگاه فیزیکی امکان اتمام موجودی با وجود موجود بودن برروی سایت وجود دارد به همین خاطر اگر مشتری سفارشی ثبت کند که موجودی ان تمام شده باشد شرکت کالافروش سعی در تامین موجودی می کند اما گاها امکان تامین موجودی وجود ندارد به همین خاطر مشتری میتواند صرفا درخواست وجه نماید.

9»در صورتی که برروی سایت وضعیت سفارش به تحویل داده شده تغییر پیدا کند مشتری 7 روز حق دارد که غیر این را ثابت کند در غیر اینصورت مشتری حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.

تبصره 1:این بند تنها برای سفارشات بعد از تاریخ 10 آذر 97 اعتبار دارد.

این قوانین در تاریخ 95/10/17 در هفت بند وضع شده است و در تاریخ 97/09/06 دو بند دیگر به آن اضافه شد. کالا فروش حق تغییر دادن قوانین را برای خود محفوظ داشته است که بعد از اعمال تغییرات اطلاع رسانی لازم در این مورد انجام خواهد شد اما در هرصورت عدم اطلاع رسانی به منزله عدم نیاز به تایید قوانین نمی باشد.


09907561131
چگونه اعتماد کنیم